Afjet Afyonspor ve Bursaspor kardeş takımlar

Bursaspor Taraftarlar Derneği üyeleri Gazetez Türkeli’ni ziyaret etti

İlimiz NG Güral Termal Otelde kampa giren Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Bursaspor’u kampta ziyaret etmek için Afyon’a gelen Bursaspor Taraftarlar Derneği üyeleri Gazete Türkeli’ni ziyaret etti.

Kamp NG Güral termal Otelde

Bursaspor Taraftarlar Derneği üyeleri NG Güral Termal Otelde kamp yapan Bursaspor’u ziyaret ettikten sonra kent merkezine gelerek tarihi ve turisttik alanlarını gezme fırsatı buldular.

Tarihi ve Turistik alanları gezdik

Ziyarette gezi hakkında bilgiler veren Bursaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Kemal Gürmen Saruhan : “Bursaspor Taraftarlar Derneği yönetimi ve üyeleri olarak Bursasporumuza moral vermek amacıyla kamp yaptığı Afyonkarahisar’da ziyaret ettik. Takımımızın morali yüksek kamp hızla devam ediyor. Afjet Afyonspor ve Bursaspor kardeş takımlar. Afyonkarahisar’a gelmişken tarihi ve turistik alanlarını gezme ve alışveriş yapma fırsatı bulduk. Türkeli Gazetesi de şehrin en eski gazetesi olduğu için bir ziyarette buraya gerçekleştirdik” dedi.

Bursaspor atkısı hediye edildi

Ziyarette Bursaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Kemal Gürmen Gazetemiz Muhabiri Mehmet Karakaş’a Bursaspor atkısı hediye ederken Eğitimci yazar Mustafa Doğru’da “Efsane Kaptan Sedat Özden” adlı kitabı hediye etti.>>Mehmet Karakaş

http://www.afyonturkeligazetesi.com/haber_6426_afjet-afyonspor-ve-bursaspor-kardes-takimlar.html

http://www.bursasportd.org/wp-content/uploads/2018/07/afjet-afyonspor-ve-bursaspor-kardes-takimlar-2018-07-03.jpghttp://www.bursasportd.org/wp-content/uploads/2018/07/afjet-afyonspor-ve-bursaspor-kardes-takimlar-2018-07-03-150x150.jpgadminGenelhaberAfjet Afyonspor ve Bursaspor kardeş takımlar Bursaspor Taraftarlar Derneği üyeleri Gazetez Türkeli’ni ziyaret etti İlimiz NG Güral Termal Otelde kampa giren Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Bursaspor’u kampta ziyaret etmek için Afyon'a gelen Bursaspor Taraftarlar Derneği üyeleri Gazete Türkeli’ni ziyaret etti. Kamp NG Güral termal Otelde Bursaspor Taraftarlar Derneği üyeleri NG Güral Termal...BURSASPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ RESMİ WEB SİTESİ