Bursaspor’umuzun, Süper Lig’in 21. haftasında deplasmanda Teleset Mobilya Akhisarspor ile oynayacağı karşılaşma için taraftarlarımıza ayrılan 640 adet bilet kısa sürede tükendi.

Taraftarlarımızın yoğun ilgi gösterdiği Teleset Mobilya Akhisarspor karşılaşmasın biletleri dakikalar içerisinde tükenirken çoğu taraftarımız bilet alamadığından sitem etti.

Teleset Mobilya Akhisarspor’un yeni stadyumunda oynanacak karşılaşma için deplasman tribünün bulunduğu kale arkasının çoğunluğunun kombine olmasından dolayı ek kontenjan açılma durumu bulunmuyor.

BİLGİ | Akhisar deplasmanı için kulübümüz tarafından yapılan ek kontenjan talebi kabul edilmemiştir.

http://www.bursasportd.org/wp-content/uploads/2017/12/23259_genis.jpghttp://www.bursasportd.org/wp-content/uploads/2017/12/23259_genis-150x150.jpgadminbursabursasporGenelhaberBursaspor'umuzun, Süper Lig'in 21. haftasında deplasmanda Teleset Mobilya Akhisarspor ile oynayacağı karşılaşma için taraftarlarımıza ayrılan 640 adet bilet kısa sürede tükendi. Taraftarlarımızın yoğun ilgi gösterdiği Teleset Mobilya Akhisarspor karşılaşmasın biletleri dakikalar içerisinde tükenirken çoğu taraftarımız bilet alamadığından sitem etti. Teleset Mobilya Akhisarspor'un yeni stadyumunda oynanacak karşılaşma için deplasman tribünün bulunduğu kale...BURSASPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ RESMİ WEB SİTESİ