Antalya’da transfer için ilk zirve önceki gün Hasan Parlakay ve Paul Le Guen arasında yapıldı.
Bursaspor’da yönetici Hasan Parlakay ve Teknik Direktör Paul Le Guen, Antalya’da transfer için ilk görüşmeyi önceki akşam gerçekleştirdi.

Bugüne kadar yapılan hamleleri tartışan ikilinin görüşmesinin olumlu geçtiğini öğrenildi. Fransız teknik adamın “Acele etmeyeceğim. Alacağım oyuncu takıma katkı sağlamalı. Oyuncu almak için oyuncu almam. Hata yapmak istemiyorum. Takıma kaliteli takviye yapmamız gerekiyor. Benim elimde dar ancak kaliteli bir takım var. Bunu arttırmamız gerekiyor” dediği öğrenildi.

Kaynak: Olay.com.tr

http://www.bursasportd.org/wp-content/uploads/2017/12/23272_genis.jpghttp://www.bursasportd.org/wp-content/uploads/2017/12/23272_genis-150x150.jpgadminbursasporGenelhaberAntalya'da transfer için ilk zirve önceki gün Hasan Parlakay ve Paul Le Guen arasında yapıldı. Bursaspor'da yönetici Hasan Parlakay ve Teknik Direktör Paul Le Guen, Antalya'da transfer için ilk görüşmeyi önceki akşam gerçekleştirdi. Bugüne kadar yapılan hamleleri tartışan ikilinin görüşmesinin olumlu geçtiğini öğrenildi. Fransız teknik adamın “Acele etmeyeceğim. Alacağım oyuncu...BURSASPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ RESMİ WEB SİTESİ