Beyaz Mazi’ Formamız ile Sahadayız
Süper Lig 16.haftasında bugün deplasmanda oynayacağımız Trabzonspor maçımızın eşgüdüm toplantısı yapıldı.

‘Beyaz Mazi’ Formamız ile Sahadayız
Türkiye Futbol Federasyonu temsilcileri Fatih Öztürk, Bülent Kantar ve Ömer Aksoy başkanlığında gerçekleşen toplantıya kulübümüz temsilen Genel Müdürümüz Erhan Başoğlu katıldı.

Toplantıda alınan kararlar doğrultusunda takımımızın müsabakaya “Beyaz Şampiyon” forma, beyaz şortu ve beyaz tozluğuyla, kalecimizin ise turuncu formasıyla çıkması kararlaştırıldı. Ev sahibi ekip Trabzonspor takımı ise bordo mavi çubuklu forması ve bordo şortuyla sahada olacak.

Şenol Güneş Spor Kompleksinin kapıları seyirci girişine saat 17.30’da açılacak. Maç saatinde Trabzon’da havanın açık ve sıcaklığın yaklaşık 14 C olması bekleniyor.

Halis Özkahya’nın yöneteceği karşılaşma, saat 19.30’da başlayacak. Mücadele Bein Sport ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

http://www.bursasportd.org/wp-content/uploads/2017/12/23305_genis.jpghttp://www.bursasportd.org/wp-content/uploads/2017/12/23305_genis-150x150.jpgadminGenelhaberBeyaz Mazi' Formamız ile Sahadayız Süper Lig 16.haftasında bugün deplasmanda oynayacağımız Trabzonspor maçımızın eşgüdüm toplantısı yapıldı. 'Beyaz Mazi' Formamız ile Sahadayız Türkiye Futbol Federasyonu temsilcileri Fatih Öztürk, Bülent Kantar ve Ömer Aksoy başkanlığında gerçekleşen toplantıya kulübümüz temsilen Genel Müdürümüz Erhan Başoğlu katıldı. Toplantıda alınan kararlar doğrultusunda takımımızın müsabakaya 'Beyaz Şampiyon' forma, beyaz...BURSASPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ RESMİ WEB SİTESİ