Takımımız bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla ara vermeden Fenerbahçe maçı hazırlıklarına başladı.

Özlüce Günlüğü: 4 Aralık 2017

Süper Lig’in 15. haftasında evimizde oynayacağımız Fenerbahçe maçının hazırlıkları bugün sabah saatlerinde yapılan antrenmanla başladı.

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen nezaretinde gerçekleşen antrenman yaklaşık 1 saat 30 dakika sürdü.

Isınma koşularıyla başlayan antrenamn dar alanda yapılan kontrol pas çalışmasıyla devam etti. Daha sonra koordinasyon ve şut çalışması yapıldı.

Dün oynanan Konyaspor maçında forma giyen oyuncularımız antrenmanı düz koşular ve kondisyon salonunda yaptıkları çalışmayla tamamladı.

Sakatlıkları bulunan Harun Tekin, William Ekong ve Mikel Agu kondisyon salonunda çalıştı. Dün oynanan Konyaspor maçında sağ kasık adalesinde zorlanma olan Kubilay Kanatsızkuş ise antrenmanda yer almadı.

Takımımız yarın yapacağı antrenmanla Fenerbahçe maçı hazırlıklarını sürdürecek.

http://www.bursasportd.org/wp-content/uploads/2017/07/HAZZ.jpghttp://www.bursasportd.org/wp-content/uploads/2017/07/HAZZ-150x150.jpgadminGenelhaberTakımımız bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla ara vermeden Fenerbahçe maçı hazırlıklarına başladı. Süper Lig'in 15. haftasında evimizde oynayacağımız Fenerbahçe maçının hazırlıkları bugün sabah saatlerinde yapılan antrenmanla başladı. Teknik Direktörümüz Paul Le Guen nezaretinde gerçekleşen antrenman yaklaşık 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma koşularıyla başlayan antrenamn dar alanda yapılan kontrol pas çalışmasıyla devam...BURSASPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ RESMİ WEB SİTESİ